Товариський матч

Динамо – Вечиста – 4:2

Голи: Пономаренко, 30, Бражко, 96 (п), 106, Герреро, 111 – Фаєртаг, 52, Крістансен, 78

Зазначимо, що Вечиста сезон 2025/26 провела у другому за силою дивізіоні Польщі, але підвищила в еліту. Спаринг з Динамо відбувся у нестандартному форматі: 4 тайми по 30 хвилин.

Кияни відкрили лік забитим м'ячам наприкінці першого відрізку матчу. Пономаренко сам-на-сам обіграв оборонця суперників, а потім виграв дуель з голкіпером.

На старті другого тайму Піхальонок влучив у поперечку. Наступна атака киян завершилася небезпечним ударом Редушка, але з ним впорався воротар поляків.

На 52-й хвилині Вечиста відновила паритет. Піазон навісив на голову Фаєртагу, який влучно пробив у правий кут – 1:1.

У третьому таймі вперед вийшла Вечиста. Крістіансен пробив у ближній кут, а Ольховий помилився, пропустивши після нескладного удару – 2:1.

На 95-й хвилині воротар Стечний збив Гусєва у штрафному – арбітр призначив пенальті. Реалізувати стандарт доручили Бражку, який днями саме відгуляв з весілля. Володимир не схибив.

Невдовзі Бражко оформив дубль та вивів Динамо вперед. А трохи згодом Едуардо Герреро наростив перевагу киня – 4:2. З таки рахунком і завершили контрольний поєдинок.

Пономаренко може залишити Динамо та стати одноклубником Модріча – скаути вже винесли вердикт