62-річний фахівець вирішив добровільно піти з посади через виліт скоттів з Мундіалю-2026 за підсумками групового етапу. Про відхід Кларка повідомила Футбольна асоціація Шотландії (SFA).
"Шотландські футболісти заслуговують на всю похвалу і захоплення, які вони отримали, і для мене було честю бути їхнім тренером. Дякую за надану мені можливість, і я бажаю моєму наступнику удачі", – заявив Стів у прощальному зверненні.
Зазначимо, що шотландці на старті турніру перемогли Гаїті (1:0), а далі поступилися Марокко (0:1) та Бразилії (0:3). Вони до останнього могли потрапити в плей-офф, але посіли передостаннє місце в рейтингу найкращих збірних, які фінішували в групі третіми.
Нагадаємо, Кларк очолював "тартанову армію" з 2019 року. Під його керівництвом Шотландія пробилась на Євро-2024 і ЧС-2026. На світову першість в 2022-му національну команду на чолі з Стівом не пустила Україна, яка перемогла з рахунком 3:1 у плей-офф відбору.
Додамо, що він залишається найтитулованішим тренером в історії Шотландії.



