"Моряки" оформили другий трансфер після підвищення у класі. Після підписання Сергія Корнійчука Чорноморець оголосив про перехід 24-річного воротаря Назара Байди.

Голкіпер підписав контракт на три роки. Байда всю професійну кар'єру провів у запорізькому Металургу, з яким за підсумками минулого сезону вилетів у Другу лігу.

У Чорноморці Байда спробує конкурувати з колишнім воротарем Динамо Максимом Ковалем та Чіджоке Аніагбосо.

Чорноморець офіційно покинули вісім футболістів – екс-гравці Динамо потрапили у чорний список Григорчука