"Моряки" розпочали кадрову підготовку після повернення в УПЛ. Чорноморець оголосив про підписання 21-річного лівого захисника Полісся Сергія Корнійчука.
Угода з футболістом розрахована на 3 роки. Корнійчук виступає в УПЛ з 2024 року – захищав кольори Миная, Вереса та Полісся. Також має в активі 7 матчів за молодіжну збірну України.
"Вітаємо Сергія у складі "моряків" та бажаємо успіху, впевненості й яскравих матчів у чорно-синій футболці!" – йдеться у повідомленні клубу.



