32-річний українець та саудівський Аль-Шабаб достроково розірвали контракт, який був дійсним до 30 червня 2027 року. Таким чином екс-голкіпер Динамо офіційно лишився без команди.
Нагадаємо, минулий сезон Бущан провів у оренді в житомирському Поліссі, зігравши всього 4 матчі, у яких пропустив 6 голів. Була інформація, що "вовки" хочуть повноцінно підписати Георгія. Додамо, що в Аль-Шабаб він перейшов у 2025-му з Динамо, але не змін закріпитися. За столичний клуб Саудівської Аравії Бущан провів 13 ігор, пропустивши 28 м'ячів.



