Північна Корея показувала матчі ЧС-2026, хоча не мала на це офіційних правх, повідомляє The Korea Times.
Йдеться про те, що ігри чемпіонату світу транслювалися на Центральному телебаченні Кореї (KCTV). За інформацією Alerta Mundial, цей мовник приймав сигнали іноземних супутників і завдяки йьому показував поєдинки Мундіалю Ймовірно, для цього використовували супутникові сигнали сусдів. Зокрема, Китаю.
Водночас державні ЗМІ Північної Кореї показово ігнорують матчі ЧС-2026 за участю Південної Кореї, США та Японії. The Korea Times повідомляє, що Державне Центральне телебачення Північної Кореї показувало репортажі про результати матчів групового етапу чемпіонату світу, окрім поєдинків збірних цих трьох країн.



