Матч легенд

"Сині" – "Білі" – 2:4

Голи: Індзагі, 5, Ето'О, 65 – Зеєдорф, 20, 70+2, Матрі, 23, Джилардіно, 27

У спарингу взяли участь 47 гравців, серед яких були і легенди футболу, і чинні гравці. Цікаво, що Ліонель Мессі, який був серед запрошених, так і не опинився у складі жодної з команд.

Андрій Шевченко не змарнував нагоди зіграти заради Батьківщини. Частину зароблених коштів організатори пообіцяли пожертвувати на користь постраждалих від війни українців. Легенда Мілана вийшов на вістрі атаки "білих" з капітанською пов'язкою.

На 5-й хвилині Індзагі відкрив рахунок. Однак вже незабаром Кларенс Зеєдорф разом з Шевченком відновили паритет – українець асистував, а нідерландець реалізував момент. Матрі та Джилардіно здобули комфортну перевагу для "білих" ще до перерви.

У другій половині ініціатор проведення матчу Ето'О змінив колектив і скоротив відставання, але нестримний 46-річний Зеєдорф поставив крапку на користь команди Шевченка – 2:4.