Обидві команди максимально налаштовані на перемогу: Ліверпуль бореться з Манчестер Сіті за чемпіонство, а Тоттенхем за місце у ЛЧ. Підопічні Юргена Клоппа атакували активніше і за перший тайм завдали 11 ударів, з них 2 – у площину воріт. Натомість гості пробивали лише тричі.

У другому таймі Тоттенхем реабілітувався. Сон Хин Мін відгукнувся на точний пас Сессеньйона та відправив круглого у ворота. Мерсисайдці відповіли теж голом – Діас пробив з-за меж штрафного і м'яч з рикошетом влучив у ціль. У бойовому матчі переможця не визначили – 1:1.

Підопічні Клоппа хоча б тимчасово стали лідером АПЛ. Ліверпуль та Манчестер Сіті мають однакову кількість очок – 83. Проте у "містян" є матч у запасі. Тоттенхем залишається п'ятим з 62-ма балами.