Гройтер Фюрт – Борусія Дортмунд – 1:3

Голи: Нганкам, 70 – Брандт, 26, 72, Пасслак, 77

Хоффенхайм – Байєр – 2:4

Голи: Руттер, 22, Баумгартнер, 36 – Шик, 34, 76, Діабі, 73

"Джмелі" в гостях здолали Гройтер Фюрт. Юліан Брандт відкрив рахунок на 26-й хвилині гарматним пострілом з-за меж штрафного. Наприкінці матчу суперники влаштували ефектну перестрілку голами. Спочатку Джессік Нганкам відновив паритет, однак вже за 2 хвилини Брандт дублем знову вивів "чорно-жовтих" вперед. Фелікс Пасслак поставив крапку в матчі – 3:1.

Отже, Борусія Д (66 очок) достроково здобуває срібло Бундесліги у сезоні 2021/22 за 1 тур до завершення чемпіонату. Гройтер Фюрт (18 балів) залишається на дні та ризикує вилетіти з елітного дивізіону.

Байєр оформив епічний камбек проти Хоффенхайма. У першій половині Жоржінью Рюттер та Патрік Шик обмінялись голами. Ще до перерви Крістоф Баумгартнер вирвав перевагу для "селян". Під завісу матчу "фармацевти" встигли ефектно відігратись – Мусса Діабі відновив паритет, Шик оформив дубль, а Лукас Аларіо на останніх хвилинах поставив крапку – 4:2.

Отже, Байєр (61 пункт) достроково здобуває бронзу чемпіонату Німеччини. Хоффенхайм – на 8-й позиції (46 балів).

Додамо, раніше ЗМІ повідомляли, що вінгер Шахтаря Михайло Мудрик вирішив продовжити кар'єру в Байєрі.