Товариський матч

Антальяспор – Шахтар – 1:2

Голи: Ерділман, 8 – Соломон, 21, Топалов, 76

До товариського матчу з Антальяспором в рамках благодійного турне "гірники" підійшли з двома мінімальними поразками від Олімпіакоса (0:1) та Фенербахче (0:1). А також однією перемогою над Лехією (3:2), яку вирвав 12-річний український біженець.

Донеччани, за традицією, вийшли на поле в особливих футболках. На них була зображена рука одеситки Валерії Глодан із бейджиком про народження її доньки Кіри у січні цього року. Валерія, тримісячна Кіра та її бабуся загинули від російської ракети у власній квартирі 23-го квітня. Таким чином, гравці Шахтаря вшанували пам'ять 215 вбитих росіянами дітей.

Вже на 8-й хвилині господарі відкрили рахунок – голом відзначився Ерділман. Втім Соломону вдалося відновити паритет ще до перерви. У другій половині Дмитро Топалов вирвав перемогу для Шахтаря – 2:1.

Додамо, 24-річний герой матчу виступав за Маріуполь на правах оренди з 2019 року. Однак після зупинки УПЛ через воєнний стан в Україні він повернувся до табору донеччан.