"Джмелі" створили на домашньому стадіоні справжню гольову феєрію. Вже у першому таймі господарі безжально розгромили Вольфсбург. Борусії для цього знадобилося лише 14 хвилин. Серію голів розпочав 17-річний Роте, який забив головою у своєму дебютному матчі.

Через декілька хвилин Вітсель вискочив з-за спин захисників та відправив круглого у ворота, а Аканджі замкнув подачу Ройса і потроїв перевагу. Відзначилися також Джан та Холанд, які зробили рахунок розгромним (5:0).

У другому таймі Холанд вирішив не зупинятися. Норвезький нападник пробив у ближній кут та оформив дубль. Лише на 81-й хвилині Вольфсбургу вдалося забити. Спочатку Нмеча потрапив у перекладину, а Баку ідеально зіграв на добиванні.

Перемога Борусії (6:1) дозволила зберегти шанси на золоті медалі Бундесліги. "Джмелі" відстають від Баварії на 6 очок, маючи у своєму активі 63 бали. Натомість Вольфсбург перебуває на 13-му місці (34 бали).