"Дозвольте мені сказати, що бій Тайсона з Нганну не змінив думки Усика про Ф'юрі. Він дуже розважлива та мудра людина, яка розуміє, що іноді трапляються жахливі дні, і для Тайсона це був абсолютно поганий день. На це можуть бути різні причини, але це був один із найгірших виступів Ф’юрі, який ми коли-небудь бачили. Але це не означає, що 17 лютого ми побачимо Тайсона, який бився з Френсісом.

Ми всією командою обговорили це питання і вважаємо, що це буде найбільший і найважчий бій у кар’єрі Ф’юрі. Він знає, як старанно йому доведеться тренуватися і працювати, щоб вийти на ринг з об’єднаним чемпіоном у надважкій вазі і колишнім абсолютним чемпіоном у важкій вазі.

Тайсон – це та людина, яка недооцінила Нганну і не думала, що він боксер, але Усик – боксер, і він ставитиметься до нього з усією серйозністю, з якою тільки може.

Є різниця в розмірах, вазі, боксерському досвіді, IQ, роботі ніг та аматорському досвіді. Якщо скласти всі фактори в таблицю, 100% відповіді не буде – відповідь знайдеться протягом 12 раундів, а це боротьба за абсолютного чемпіона у надважкій вазі, і ви не можете гарантувати, хто переможе, але я впевнений в Олександрі, бо знаю, як багато роботи робить Усик на зборах і скільки труднощів він долає.

Я не можу сперечатися з Тайсоном, що переможець залежить від Бога, але Усик став іншим. Він колишній абсолютний чемпіон у важкій вазі та об’єднаний чемпіон у надважкому дивізіоні, але він такий скромний. Я знаю, що Тайсон зможе подолати свою зарозумілість і стати учнем у тренувальному таборі, і ми цього хочемо. Ми хочемо, щоб цей бій був жахливим, важким і щоб ми змогли перемогти Тайсона Ф’юрі у його найкращих проявах, тому що цінність перемоги стає дуже високою", – цитує Красюка BoxingScene.