Президент WBC Маурісіо Сулейман прокоментував рішення Олександра Усика відмовитися від чемпіонського поясу організації, зізнавшись, що не очікував такого кроку від українця.
"Важко описати словами відчуття, коли відкриваєш соціальні мережі й бачиш, що чемпіон світу в надважкій вазі просто відмовився від пояса. Жодного телефонного дзвінка, жодного листа, жодного попередження. Такий зараз час. Коли боксери лише починають кар'єру, вони скромні, голодні до перемог, вдячні та віддані. А потім гроші змінюють усе.
Я впевнений, що Олександр Усик – особлива людина. Олімпійський чемпіон, абсолютний чемпіон у крузервейті та дворазовий абсолютний чемпіон у надважкій вазі. Він завжди був привітним і чудовою людиною. Бажаю йому великих успіхів як на рингу, так і за його межами", – сказав Сулейман.
Зазначимо, новим чемпіоном світу у надважкій вазі за версією WBC офіційно став німецький супертяж Агіт Кабаєл.
Усик офіційно позбувся всіх чемпіонських поясів у надважкому дивізіоні



