Нагадаємо, напередодні Усик офіційно повідомив, що вирішив звільнити чемпіонські пояси у хевівейті, "аби хлопці в черзі за них боксували". І зазначив, що це добре обдуманий крок.
"Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було ухвалене з урахуванням майбутнього надважкої ваги.
Олександр звільнив титули санкціонуючої організації, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову об’єднати їх.
Що ж до самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар’єру фінальними боями у Сполучених Штатах, де він хоче написати останню главу своєї боксерської спадщини", – заявив Лапін у коментарі для ESPN.
Також він додав, що Олександр збереже титул чемпіона за версією The Ring.
Красюк прокоментував гучну відмову Усика від чемпіонських поясів



