Екс-чемпіон світу в надважкій вазі після добровільної відмови від своїх титульних поясів заявив, що наразі не завершує кар'єру. Точну кількість поєдинків, яка залишилася, він не назвав.
"Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. В мене є "last dance" (останній танець – прим.). Хочу всім подякувати. З повагою ставлюся до всіх організацій. Хочу подякувати і сказати: далі більше", – сказав Усик у відеозверненні.
Нагадаємо, український колишній абсолютний чемпіон у хевівейті володів поясами WBA, WBC та IBF. До 30 червня він мав домовитися щодо організації чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, але не захотів цього робити.
Усик визначився зі своїм наступним суперником – у WBC зробили офіційну заяву



