За результатами кваліфікації суперспринту Підручний посів шосте місце з чотирма колами штрафу. У фіналі лідер збірної України з біатлону не зміг закрити бодай один вогневий рубіж без промахів. Загалом Дмитро заробив 7 кіл штрафу.

Однак навіть попри таку велику кількість хиб Підручного, ніхто не зумів випередити його. Перед останнім вогневим рубежем на перемогу претендували п'ятеро біатлоністів: Дмитро Підручний, Сергій Супрун, Богдан Цимбал, Артем Прима та Владислав Чихарь. Усі вони завершили стрільбу з двома промахами, відтак переможця визначали на останньому колі.

У підсумку першим фінішував Підручний, випередивши Супруна на 2,7 секунди. Цимбал посів третє місце, відставши від Дмитра на 3,6 секунд.