Після восьми етапів на турнірі сформували остаточний залік Кубка націй. До рейтингу збірних враховували 23 гонки: всі старти сезону в спринтах, індивідуальних гонках та естафетах.

Найрезультативнішою чоловічою гонкою для нашої команди стала коротка "індивідуалка" серед чоловіків у Мартелі — 379 очок. Тоді 10-ту позицію посів Тарас Лесюк, ще двоє українців – Богдан Цимбал і Денис Насико – завершили змагання у топ-20.

Чоловіча збірна України завершила сезон на шостому щаблі в Кубку націй. Це означає, що наступного сезону збірна втратить одну квоту й виставлятиме на особисті гонки не більше п'яти біатлоністів, повідомляє Суспільне. Спорт.

Натомість наша жіноча команда, яка завершила минулий сезон восьмою, під час цієї кампанії надолужила одну позицію і фінішувала сьомою. Відтак зберегли квоту з п'яти біатлоністок.