Програму континентальної першості в словацькому Брезно-Осрблі продовжадь відразу дві дисципліни. У другий змагальний день на чемпіонаті Європи з біатлону відбудуться чоловіча й жіноча спринтерські гонки.

Біатлоністи першими розпочнуть змагання. Українську команду представлять Дмитро Підручний, Артем Прима, Віталій Мандзин, Антон Дудченко, Артем Тищенко й Тарас Лесюк.

Після чоловіків на трасу вийдуть біатлоністки. Тренерський штаб нашої збірної визначив, що гонку проїдуть Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко, Ірина Петренко, Анна Кривонос, Олена Городна, Олександра Меркушина, Любов Кип'яченкова, повідомляє biathlon.com.ua.

Спринтерські гонки на чемпіонаті Європи-2024 відбудуться 26 січня. Чоловіки вийдуть на старт о 12:00 за Києвом. Жіноча спринтерська гонка розпочнеться о 15:30.

Нагадаємо, що в індивідуальних гонках ЧЄ серед українців найкращі результати показали Олександра Меркушина й Антон Дудченко. Останній фінішував на 12 місці. Молодша сестра Анастасії стала 18-ю в стартовій гонці континентальної першості.