На старт вийшли п'ять українських біатлоністів: Тарас Лесюк, Віталій Мандзин, Антон Дудченко, Артем Тищенко, Дмитро Грущак. В заявці був ще Артем Прима, однак на гонці не з'явився.

Найкращим серед представників збірної України став минулорічний срібний призер змагань Антон Дудченко, який пропускав останній етап Кубка Світу в Антхольці. 27-річний біатлоніст зробив лише одну хибу на чотирьох вогневих рубежах і фінішував 12-им.

Трохи нижче в списку топ-20 розташувався Віталій Мандзин. Він двічі схибив під час стрільби і посів підсумкове 16 місце.

Тищенко закінчив гонку на 34 сходинці, Лесюк – на 58-й. Дебютант на такому рівні змагань Дмитро Грущак не зумів себе проявити і фінішував на 73 позиції.

Чемпіоном Європи в індивідуальній гонці став Вебйорн Соерум. На п'єдесталі йому складуть компанію співвітчизники Йоган Ботн та Мартін Ульдаль.