Команда у складі Маріт Скоган, Кароліне Кноттен, Юні Арнеклейв та Інґрід Тандреволд посіли 10-те місце за підсумками естафетної гонки. Цей результат став найгіршим за 6 років на рівні Кубка світу.

Найгірше себе показала Скоган, яка стартувала першою. 25-річна біатлоністка пішла на два штрафні кола та опустила команду на 17-те місце.

Після завершення гонки вона не змогла стримати емоцій, взявши всю провину на себе.

"Мабуть, це найгірше відчуття, яке я коли-небудь мала. Про що я думаю? Що всім все зіпсувала", – поділилася Скоган в коментарі NRK.

Решта норвезьких біатлоністок підтримали партнерку, але визнали, що боротися за вищі місця після двох кіл штрафу на самому старті естафети їм було важко.

Варто зазначити, що попередні чотири етапи збірна Норвегії закінчувала естафетні гонки з медалями. В їхньому активі – три золота та одне срібло.