У жіночій гонці переслідування перемогу здобула Олександра Меркушина. Для 18-річної біатлоністки це вже третій особистий тріумф в рамках чемпіонатів України, раніше вона також виграла дві гонки у сезоні 2019/20.

Надія Бєлкіна посіла друге місце, відставши на понад 2 хвилини від лідерки. Дар'я Блашко взяла бронзу. Олімпійська чемпіонка Валентина Семеренко потрапила у топ-6. Зазначимо, що переможниця спринту Любов Кип’яченкова, а також бронзова призерка Олена Городна пропускали персьют.

В чоловічій гонці переслідування на старт не вийшли 13 біатлоністів, зокрема, учасники Кубка світу Тарас Лесюк та Антон Дудченко. Зрештою, Руслан Ткаленко став переможцем, Степан Кінаш посів друге місце, а Дмитро Грущак замкнув топ-3.