У швейцарському Ленцергайде пройшов жіночий спринт на 7,5 км серед жінок. Україну представляли чотири біатлоністки: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Христина Дмитренко та Ірина Петренко.

Старт третього етапу наша команда може записати собі в актив. За його підсумками був здобутий найкращий індивідуальний результат серед українських спортсменів у сезоні.

Першими з українських біатлоністок на трасі з'явились Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко. Їм вдалось ідеально відстрілятись, обидві не зробили жодної хиби. Пізніше на дистанцію вийшли Юлія Джима та Ірина Петренко, але попри високу швидкість, мали по одному промаху.

У підсумку найвище місце зайняла Меркушина, в неї 16-а позиція. Одразу наступною йде Ірина Петренко. Джима та Дмитренко фінішували в топ-30, зайнявши 24-е та 27-е місце відповідно.

Переможницею спринту стала француженка Жюстін Бреза-Буше, а на другому та третьому місцях розташувалися Інгрід Танреволд та Ліза Вітоцці.