Перші нагороди в актив "синьо-жовтих" принесли Олександра Меркушина та Олена Городна у суперспринті. Біатлоністки фінішували на другому та третьому місцях відповідно. А ось чемпіонкою гонки стала представниця Болгарії Лора Хрістова.

У змаганнях серед хлопців Україну представляли шестеро біатлоністів, але за медалі зумів поборотися лише Сергій Супрун. Біатлоніст не закрив 4 мішені, проте це не завадило йому здобути срібну нагороду. Золото забрав поляк Ян Гунька, а бронзу виграв Матія Легович з Хорватії. Супрун вперше виступав на турнірі такого рівня.

Літній чемпіонат світу триватиме до 27 серпня. Всього розіграють 12 комплектів нагород серед дорослих та юніорів. "Синьо-жовтих" представляють загалом 24 біатлоністи. 24 серпня суперспринти пробіжать дорослі збірні серед чоловіків та жінок.