Погана погода змусила організаторів скасувати гонку переслідування на останньому етапі Кубка світу в Холменколені, тож залікові бали біатлоністки могли набрати лише в спринті.

Жюлія фінішувала п'ятою, що дозволило їй з 1048 очками у загальному заліку гарантувати собі тріумф в абсолюті. Найближчу конкурентку Доротею Вірер вона випередила на 71 очко. Перемогу власне у гонці здобула Деніз Херманн-Вік.

Сімон вперше у кар'єрі виграла Великий кришталевий глобус. Востаннє представниця Франції Сандрін Бейлі виборювали цей титул у 2005 році.

"Це кульмінація чотирьох чи п'яти років роботи. Були злети і падіння, але це кульмінація жахливої зими. Не думала, що здатна на таку стабільність", – прокоментувала свій виступ Сімон.