В індивідуальній гонці "синьо-жовтих" представляли Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко й Денис Насико. Артем Прима та Антон Дудченко не брали участь через незадовільний стан здоров'я.

Переможцем гонки став норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо. Він не закрив дві мішені, але фінішував з часом 48:48,4 хвилини. Друге місце посів ще один представник Норвегії Ветле Крістіансен, а бронзу змагань завоював Яков Фак зі Словенії.

Найкращий результат серед українців показав Денис Насико – 26-е місце. Він на вогневому рубежі не закрив лише одну мішень. Для біатлоніста це найкращий результат у кар'єрі на топовому рівні.

Артем Тищенко фінішував 28-м, а одразу за ним розташувався Тарас Лесюк. Для Тараса це особистий рекорд на Кубку світу. Богдан Цимбал з двома хибами опинився на 34-у місці. Найгірше проявив себе Руслан Ткаленко. Він єдиний серед українців опинився поза заліковою зоною – 46-а позиція.