Перемогу у гонці на дистанції 7,5 км здобула шведська біатлоністка Ельвіра Еберг. Це її перша нагорода у спринті. За нею розташувалася представниця Норвегії Марте Ольсбу-Райселанн, а третьою прийшла італійка Доротея Вірер.

Україну представляли п'ятеро біатлоністок: Валентина Семеренко, Юлія Джима, Дар'я Блашко, Ірина Петренко та Анастасія Меркушина.

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима. Вона зробила один промах під час стрільби лежачи, а у стійці відзначилася бездоганною влучністю. Проте це не допомогло їй закріпитися на високих позиціях (37-е місце).

Ірина Петренко фінішувала 41-ю, Валентина Семеренко – 47-ма. Натомість Дар'я Блашко закінчила гонку на 82-й позиції, а найгірший результат серед українок показала Анастасія Меркушина – 88-е місце у спринті.

Шостий етап Кубка світу триватиме протягом 12-16 січня у німецькому Рупольдінгу. Вже 13 січня о 15:30 змагатимуться чоловіки у спринті (10 км).