Сакраменто, за який виступає українець Олексій Лень, зазнав поразки від Міннесоти. Втім, українець зумів відзначитися результативними діями.

Сакраменто виграв перші дві чверті (32:29 та 27:26), та вже у третій чверті втратив перевагу – 29:34. У четвертій чверті до останнього тримався нічийний рахунок, але Міннесота у підсумку здобула перемогу з рахунком – 115:117. Олексій Лень здобув 3 очки та здійснив 2 підбирання. Захисник Далласа Клей Томпсон провів перший офіційний матч у складі своєї команди проти Сан-Антоніо (120:109).

Баскетболіст набрав 22 очки (6/10 триочкових, 2/2 штрафні) зробив 7 підбирань та 1 передачу за 26 хвилин на майданчику. Нагадаємо, що Клей приєднався до Далласа влітку цього року – після 13 років виступів за Голден Стейт.

У інших матчах Бостон здолав Вашингтон, а Денвер поступився Оклахомі-Сіті.