Олімпіада-2024. Баскетбол. Чоловіки. Матч за 3-е місце

Німеччина – Сербія – 83:93 (21:30, 17:16, 25:26, 20:21)

Німеччина: Ф. Вагнер (18 + 9 підбирань), Шредер (13 + 6 передач), Тіманн (11), Обст (9)

Сербія: Йокіч (19 + 12 підбирань + 11 передач), Міціч (19), Богдановіч (16), Аврамович (13)

Збірна Сербії ще у першій чверті зробила вагому заявку не перемогу, відірвавшись на 9 очок.

Друга та третя чверть пройшла у рівній боротьбі, але на заключні десять хвилин німці програвали все ті ж 9 очок.

Сербія не віддала перевагу, а навіть збільшила її, що дозволило комфортно виграти матч – 93:83.

Героєм зустрічі став сербський центровий Нікола Йокіч, який оформив трипл-дабл – 19 очок, 12 підбирань, 11 передач.

Найрезультативнішим гравцем команди Німеччини став захисник Франц Вагнер (18 очок, 9 підбирань, 4 передачі).

Таким чином Сербія взяла частковий реванш у Німеччини за минулорічну поразку у фіналі чемпіонату світу (77:83). Німці – чинні чемпіони світу – залишились без медалей на Олімпіаді-2024.

Нагадаємо, у фіналі чоловічого баскетбольного турніру зустрінуться збірні Франції та США. Гра розпочнеться сьогодні, 10 серпня о 22:30 за київським часом.