НБА. Плей-офф. Перший раунд. Перший матч

Бостон – Маямі – 114:94 (26:21, 34:24, 31:14, 23:35)

Головний фаворит Східної конференції впевнено розпочав шлях до титулу. На очах у власних фанів Бостон втоптали у паркет Маямі – 114:94. Інтригу знищили ще у першій половині зустрічі – на велику перерву команди пішли за 15-очкової переваги господарів.

У третій чверті страждання Маямі продовжились. Тейтум і Ко довели рахунок до геть непристойного. Щоправда, в останньому відрізку гри "вогняні" трохи скоротили відрив, але суттєво ситуації це не змінило. 114:94 у підсумку.

Найефективнішим у цьому поєдинку виявився Бам Адебайо (24 очки, 6 підбирань, 3 асисти), однак він не врятував Хіт від поразки. А от найбільший внесок у перемогу Селтікс зробив Джейсон Тейтум, який записав у свій актив тріпл-дабл (23+10+10).

Український захисник Бостона Святослав Михайлюк на паркет так і не вийшов.