Поєдинок завершився з рахунком 78:73 (15:28, 9:13, 18:15, 36:17). В перших двох періодах команда з Черкасів була сильнішою та змогла створити перевагу в 17 очок. Проте в останніх чвертях дніпряни переломили хід поєдинку та створили камбек.

Найрезультативнішими гравцями у складі переможців стали: Максим Закурдаєв (22 очки + 6 передач + 4 перехоплення), Станіслав Тимофеєнко (18 + 9 підбирань) та Володимир Конєв (17 + 6 підбирань). У складі Мавп кращими стали – Андрій Агафонов (27 + 13 підбирань) та Ерік Бун (16 + 5 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення).

Перший півфінальний матч цієї пари завершився перемогою черкасців – 98:87, у другому – Дніпро взяв реванш 73:64.

Нагадаємо, напередодні БК Рівне також став фіналістом Суперліги. Команда здолала у півфіналі Київ-Баскет з рахунком 2:0 у серії.

Дніпр одного разу вигравав чемпіонат України – у сезоні-2019/2020. БК Рівне – дебютант Суперліги, тож зіграє у фіналі вперше.

Черкаські Мавпи у "бронзовій" серії зустрінуться із Київ-Баскетом.