Бостон розгромив Голден Стейт з рахунком 140:88. Українець Святослав Михайлюк провів один із найкращих матчів сезону. В його активі вісім очок, чотири підбирання, два асисти та одне перехоплення за майже 20 хвилин на майданчику. Ба більше, Бостон встановив рекорд НБА, здобувши третю перемогу в сезоні з різницею в 50+ очок.

Клівленд у матчі проти Нью-Йорка (98:107) вшанував пам'ять Ніка Гілберта, покійного сина власника клубу Дена Гілберта. Клуб підняв банер із зображенням краватки-метелика у перерві матчу. Нік помер у травні 2023-го у віці 26 років через неврофіброматоз.

Також у цьому матчі розігруючий Нью-Йорка Джейлен Брансон травмував ліве коліно на початку матчу. У підсумку Нью-Йорк здолав Клівленд з рахунком 107:98.

Відбувся матч між Фініксом та Оклахомою – 110:118. Центровий Санз Юсуф Нуркіч набрав в цьому матчі 14 очок, 31 підбирання та 4 передачі. 31 підбирання від 29-річного боснійця стало не лише новим рекордом франшизи, а й в цілому найкращим показником в НБА за останні 13 років.