Х’юстон обіграв Нью-Йорк з рахунком 105:103. Рокетс здобули перемогу завдяки штрафним Аарона Холідея на останній секунді матчу. Фол зафіксували у Джейлена Брансона, коли той боровся з Холідеєм. Та після матчу керівник бригади арбітрів Ед Маллой визнав рішення помилковим.

"Під час перегляду повтору ми побачили, що гравець, який атакував, зміг повернутися у нормальне становище. Таким чином, контакт, що стався після втрати м’яча, є другорядним і незначним щодо кидка і не повинен був фіксуватися як фол", – сказав Маллой ESPN.

Центровий Сан-Антоніо\ Віктор Вембаньяма став найкращим у матчі проти Торонто (122:99). Він провів на майданчику 29 хвилин і набрав 27 очок (10/ 14 з гри), 14 підбирань, 5 передач, 10 блок-шотів, 2 перехоплення та 7 втрат. Француз став першим в історії НБА, якому вдалося зробити 10 блок-шотів та 5 передач за матч, провівши на майданчику менш як 30 хвилин.

Мілуокі здолав Денвер з рахунком 112:95. Адетокумбо Перервершив Йокіча, ставши найрезультативнішим гравцем матчу з 36-ма очками та 18-ма підбираннями. У Йокіча 29 очок, 12 підбирань, 8 передач та 5 втрат.