Індіана змогла помститися Бостону за недавню поразку, скориставшись відсутністю на паркеті лідера Селтікс Джейсона Тейтума. Гра вийшла сповненою інтриги, перша половина залишилася саме за командою Михайлюка, але в третій чверті Індіана зуміла випередити суперника на 11 очок. Цього виявилося достатньо для того, що виграти поєдинок, оскільки у фінальній 10-хвилинці був рівний рахунок 30:30.

Але для Індіани були і погані новини – травму отримав лідер команди Тайріз Халібертон. Українець Святослав Михайлюк провів на майданчику близько 5 хвилин, протягом яких набрав 2 очки та зробив одне підбирання.

В іншому результативному матчі Мілуокі Янніса Адетокунбо поступилися Юті попри ефектний трип-дабл грека. Найбільше очок за Юту набрав Лаурі Маркканен, який відзначився 21 набраним очком і додав ще 14 підбирань.

Також досить ефектну перемогу над Фініксом відсвяткували Лос-Анджелес Кліпперс, які зуміли розгромити "сонячних" попри результативну гру тріо Дюрант, Букер і Біл.