Філадельфія перемогла Атланту з рахунком 125:114. Джоел Ембіід провів на майданчику 36 хвилин, набрав 38 очок, 14 підбирань, 3 передачі, 1 перехоплення та 4 блок-шоти. Джоел відіграв свій 128-й матч у кар’єрі мінімум з 30 очками та 10 підбираннями. За цим показником він зрівнявся з Чарльзом Барклі.

Бостон Святослава Михайлюка переміг Нью-Йорк – 133:123, однак українець на майданчик так і не вийшов. Фінікс поступився Сакраменто Олексія Леня (106:114).

Бостон переграв Нью-Йорк з рахунком 133:123. Форварда переможців Джейлена Брауна вилучили з майданчика під час четвертої чверті за суперечку з суддями. Баскетболіст був незадоволений зафіксованим у нього порушенням і отримав дві технічні за розмови. Другий технічний Джейлен він отримав, вже коли був на лаві. Брауна довелося виводити з майданчика.

Сан-Антоніо зазнав поразки від Чикаго з рахунком 112:121. Віктор Вембаньяма провів результативний матч. 19-річний Вікторпровів на майданчику 32 хвилини, набрав 21 бал, 20 підбирань, 4 передачі, 1 перехоплення та 4 блок-шоти. Юний баскетболіст став наймолодшим гравцем в історії ліги з 20 очками та 20 підбираннями за матч.