Бостон в овертаймі зазнав поразки від Шарлотт (118:121). Найрезультативнішим гравцем матчу став Джейсон Тейтум, який набрав 45 очок, зробив 13 підбирань та віддав 6 передач. Українець Святослав Михайлюк провів на майданчику 9 хвилин 4 секунди та має у своєму активі 3 очки.

У іншому матчі Новий Орлеан розтрощив Сакраменто – 129:93. Найкориснішими гравцями у складі переможців стали Брендон Інгрем та Зайон Вільямсон. Вони принесли команді 31 та 26 очок відповідно. Український центровий Сакраменто Олексій Лень не зʼявився на матчі через травму щиколотки.

Голден Стейт дотиснув Х’юстон з рахунком 121:116. Ворріорз до цього моменту не знали смаку перемог протягом шести матчів поспіль. Найбільше до тріумфу долучився Стефен Каррі: 32 очка, 5 підбирань та одна результативна передача.