Торонто – Мілуокі – 130:111 (31:18, 35:26, 29:35, 35:32)

Атланта – Вашингтон – 130:121 (25:30, 34:21, 40:31, 31:39)

Бостон – Індіана – 155:104 (44:27, 31:27, 34:17, 46:33)

Маямі – Бруклін – 105:109 (32:29, 24:17, 27:29, 22:34)

Нью-Йорк – Клівленд – 89:95 (22:24, 28:25, 13:22, 26:24)

Оклахома – Новий Орлеан – 106:110 (33:14, 18:29, 26:35, 29:32)

Міннесота – Денвер – 110:89 (28:21, 35:23, 26:28, 21:17)

Х’юстон – Шарлотт – 128:119 (39:27, 22:31, 25:20, 42:41)

Даллас – Чикаго – 114:105 (26:23, 23:27, 32:33, 33:22)

Юта – Мемфіс – 133:109 (42:19, 37:27, 25:33, 29:30)

Голден Стейт – Сакраменто – 102:101 (28:31, 28:24, 18:24, 28:22)

Лейкерс – Кліпперс – 130:125 ОТ (24:37, 24:24, 39:24, 30:32, 13:8)

Бостон, за який виступає українець Святослав Михайлюк, розтрощив Індіану (155:104). Наш земляк вийшов наприкінці третьої чверті. Загалом Михайлюк зіграв 11 хвилин та встиг набрати 5 очок (1/2 двоочкові, 1/4 триочкові) і зробив 3 підбирання. Показник плюс-мінус склав +17. Найкращим став Тейтум (30 очок, 12 передач, 4 підбирання).

Сакраменто зазнало мінімальної поразки від Голден Стейт. Томпсон за 3 секунди до кінця зустрічі отримав м'яч від форварда Гріна і за 0,2 секунди до кінця зустрічі змінив рахунок. Найкращим став все ж гравець Сакраменто Сабоніс, який отримав 23 очки, віддав 11 передач та зробив 8 підбирань.

Лейкерс здолав Кліпперс в овертаймі. Зазначимо, що команді "озерників" не вдавалося перемогти Кліпперс 11 матчів поспіль. Форвард Джеймс відіграв 42 хвилини, за які отримав 35 очок, 12 підборів і 7 передач. Він став першим гравцем в історії НБА, який набрав 35 і більше очок у матчі у свій 21-й сезон.