Прекваліфікація до Олімпіади-2024. Півфінал

Хорватія – Україна – 85:70 (24:17, 18:19, 26:16, 17:18)

У стартовій чверті хорвати зуміли заробити солідний гандикап у сім м'ячів – 24:17. У другому відтинку протистояння взяли гору "синьо-жовті" (19:18), дещо скоротивши відставання від балканців.

Однак третій період завершився для України провалом (16:26) – підопічні Степановського максимально ускладнили собі завдання. Останню чверть українці розпочали дуже активно і навіть вели у чотири очки, однак поступово розгубили гандикап – 18:17.

У підсумку Хорватія перемогла з рахунком 80:75. Ця поразка для України означає втрату шансів пробитися на Олімпіаду-2024. До слова, наша збірна ще жодного разу не брала участі у фінальній частині баскетбольних змагань на Іграх. Також "синьо-жовті" не змогли кваліфікуватися на цьогорічний чемпіонат світу.