Фінал НБА. Другий матч

Денвер – Маямі – 108:111 (23:26, 34:25, 26:24, 25:36)

Рахунок у серії: 1:1

Нагадаємо, у першій битві фіналу Маямі поступився Денверу з рахунком 93:104. Однак баскетболісти Хіт не відпустили суперника у великий відрив і вже у наступному поєдинку зрівнялися у серії, перемігши Наггетс на виїзді – 111:108.

Найрезультативнішим гравцем матчу став суперзірка Денвера Нікола Йокіч, який оформив дабл-дабл (41 очко, 11 підбирань, 4 паси). Однак навіть такий блискучий результат не допоміг його команді.

Найбільший вклад у перемогу Хіт зробив нігерійський захисник Гейб Вінсент (23 очки, 3 передачі). До слова, після третьої чверті Наггетс випереджали опонента з гандикапом у 8 очок. Однак останній відтинок гри став переломним: баскетболісти Маямі продемонстрували точність кидків з гри майже 69%. Це третій найвищий відсоток реалізації з гри у четвертій чверті фінальної гри НБА за останні 25 років.

Наступне протистояння у вирішальній серії цього сезону відбудеться восьмого червня.