Єврокубок. Півфінал

Прометей (Україна) — Тюрк Телеком (Туреччина) — 74:76 (25:16, 13:25, 18:20, 18:15)

Українська команда зупинилась за крок від фіналу європейської першості з баскетболу. В поєдинку 1/2 Єврокубка Прометей програв турецькому клубу Тюрк Телеком.

Українці з перших хвилин почали тиснути на суперника та захопили ініціативу. Прометей шокував турків, відірвавшись вже у стартовому періоді на 11 очок. Втім, суперники змогли зібратись і вже після другої 10-хвилинки йшли на перерву з перевагою у 3 очки.

Прометей програв і третю чверть, проте у завершальному відрізку ледь не вирвав перемогу. За дві хвилини до завершення гри українці вийшли вперед у рахунку. Втримати бажану перемогу "червоно-білим" не судилося – Тюрк Телеком святкує перемогу 76:74.

Зазначимо, що Прометей лише друга українська команда, яка дісталася до півфіналу Єврокубка. Раніше це вдалося Будівельнику у сезоні 2012/13.

До слова, фінальна зустріч турніру відбудеться 3 травня. Турки боротимуться за чемпіонство з переможцем пари Ховентут – Гран Канарія.