Нью-Йорк вдома поступився Міннесоті з рахунком 134:140. Форвард господарів Джуліус Рендл за 37 хвилин заробив 57 очок, що є особистим рекордом баскетболіста. Також він зробив 4 підбирання та віддав одну передачу. До слова, Рендл у цьому матчі встановив новий клубний рекорд результативності, набравши 26 очок у третій чверті. Раніше досягнення належало Кармело Ентоні – 25 пунктів.

У іншому матчі туру Шарлотт переміг Індіану (115:109). Український легіонер Святослав Михайлюк провів на майданчику 15 хвилин. У його активі 7 очок, два підбирання та одне перехоплення. Натомість інший українець Олексій Лень залишився у запасі на гру Сакраменто з Ютою (120:128).

Голден Стейт розібрався з Хʼюстоном – 121:108. Найрезультативнішим у складі переможців став Стеф Каррі. Він заробив 30 очок, сім підбирань та п'ять передач. Також відзначимо захисника Клея Томпсона, який має у своєму активі 29 очок, сім підбирань і лише одну передачу.