Кубок Європи ФІБА. Чвертьфінал

Шоле (Франція) – Будівельник (Україна) – 83:79 (23:18, 20:20, 26:17, 14:24)

Першу гру кияни виграли 73:72, що стало дебютною перемогою для українських клубів у плей-офф євротурнірів із 2016 року. Втім, у матчі-відповіді французи майже одразу взялися виправдовувати статус фаворитів.

Шоле контролював гру і на початку четвертої чверті перевага господарів сягнула 20 очок. Французи, вочевидь, повірили у свій успіх, за що ледь не поплатилися. Будівельник видав неймовірний ривок і за кілька секунд до сирени відставав лише на чотири бали.

Влучний триочковий дозволив би киянам зрівняти рахунок за підсумком двох матчів та перевести гру в овертайм. Але спочатку найрезультативніший гравець Будівельника Арчі Гудвін (23 очки) не втримав м’яч у руках. А коли суперники подарували українцям ще один шанс, Богдан Близнюк не зміг реалізувати складний кидок під сирену.