Єврокубок. 9 тур

Реєр (Венеція) – Прометей (Слобожанське) – 71:75 (19:14, 17:16, 13:24, 22:21)

Поєдинок проти венеційців гравці Прометея розпочали кепсько – вони змогли реалізувати лише 46% двоочкових кидків, а із 5 спроб влучити з-поза триочкової дуги жодна не була успішною. Слобожанці дозволили господарям паркету завершити стартову чверть із доволі комфортним гандикапом – 19:14 на користь Реєра. У другому періоді підопічні Ронана Гінзбурга знову поступилися – 17:16.

Однак третя чверть перевернула все з ніг на голову. Прометей кинувся у стрімкий відрив – 24:13. Слобожанці не лише знівелювали перевагу венеційців, а й вийшли уперед (54:49). Останній період видався дуже нервовим, господарі розгубили гандикап. За пів хвилини до завершення чверті українська команда вела в рахунку з перевагою лише у три очки. Агада і Кенеді змарнували нагоду реалізувати 4 штрафні кидки і подарували блискучий шанс суперникам. Далі сфолили підопічні Гінзбурга, а гравець Реєра використав нагоду заробити два пункти. Врешті останнє слово було за нашими баскетболістами – 75:71.

MVP поєдинку став чеський центровий Прометея Отто Балвін (18 очок, 8 підбирань, 1 передача). Після 9 турів Прометей перебуває на четвертому щаблі турнірної таблиці, Реєр – на третій сходинці.