Єврокубок, 8 тур

Прометей – Клуж-Напока – 105:82 (28:27, 23:30, 28:15, 26:10)

Наставник Прометея Ронан Гінзбург заявив, що напередодні поєдинку зіткнувся із серйозною проблемою: більшість його підопічних злягли із температурою 38,5. Баскетбольне протистояння було під загрозою зриву, однак гравці української команди вирішили все ж вийти на паркет.

Початок стартової чверті Прометей, який був номінальним господарем матчу, провів доволі мляво і відпустив румунів вперед. Однак зумів мобілізуватися і з мінімальним гандикапом взяти гору в цьому відтинку гри – 28:27. Слобожанці реалізували 64% триочкових кидків, їхні опоненти – лише 33%. Однак тільки половина двоочкових у виконанні нашої команди була успішною, у румунів – аж 89%.

Друга чверть минула за правилами Клуж-Напоки – 30:23 на користь номінальних гостей. Тож на екваторі матчу румуни володіли перевагою у 6 очок – 57:51.

Однак у третьому періоді українці зуміли повністю переламати хід гри. Наставник Клуж-Напоки лютував, лаяв своїх гравців, навіть зламав планшет – не допомогло. 28:15 на користь команди зі Слобожанського.

У завершальній чверті Прометей продовжив нещадно збільшувати відрив від суперників. У підсумку – 105:82, четверта перемога українського клубу в єврокубку.

Найбільший вклад у перемогу нашої команди зробив чеський центровий Ондрей Балвін (23 очки, 6 підбирань, 3 передачі). У складі гостей найрезультативнішим виявився Річард Патрік (19 очок, 6 підбирань, 6 передач).