ЧС-2023. Кваліфікація

Україна – Ісландія – 79:72 (14:18, 21:15, 16:20, 28:19)

У першому поєдинку підопічні Айнарса Багатскіса поступились ісландцям в овертаймі з рахунком 88:91. У номінально домашньому матчі-відповіді в столиці Латвії збірна України змогла взяти реванш.

"Синьо-жовті" поступились в першій чверті, втім змогли переломити хід поєдинку у другому відрізку та піти на велику перерву з перевагою. Ісландці підвищили темп у третій чверті та занесли цю 10-хвилинку у свій актив. Однак наша національна команда змогла вирвати перемогу до фінального свистка.

Найбільший вклад у перемогу збірної України зробив Липовий, який набрав 16 очок та оформив 4 підбирань. У складі суперників найрезультативнішим виявився Глінасон (24 очок, 13 підбирань та 1 перехват).

Додамо, Україна здобула 3 перемоги за підсумками 8 матчів та піднялась на 4 сходинку турнірної таблиці з 11 очками в активі. На чемпіонат світу вийдуть по три найкращі команди з кожної групи.