Олексій Лень та Святослав Михайлюк пропустили чергові матчі своїх команд у регулярному чемпіонаті НБА.

Сакраменто Леня здолав Голден Стейт, вигравши третій матч поспіль. Кінгз наразі розташовуються на 9-му місці у Західній конференції. 16 листопада Сакраменто приймає Бруклін.

Команда Михайлюка зазнала поразки від Оклахоми. Нікс програли вже всьоме в сезоні, вони займають 10-е місце на Сході. 16 листопада Нью-Йорк їде у гості до Юти.

До слова, дабл-дабл Ентоні Девіса допоміг Лейкерс перервати 5-матчеву серію поразок. Бруклін поступився з рахунком 116:103. Найрезультативнішим гравцем у Лейкерс став американський центровий Ентоні Девіс, який набрав 37 очок, 18 підбирань і дві передачі.

Філадельфія здолала Юту. Ембід набрав 59 очок, 11 підбирань, 8 передач та 7 блок-шотів, реалізувавши 19 з 28 з гри та 20 з 24 з лінії за 37 хвилин. Вперше в історії НБА гравець оформив квадрупл-дабл. У попередньому матчі він набрав 42 очки.

У двох зустрічах Ембід сумарно записав до свого активу 101 очко та став п'ятим центровим в історії НБА, кому вдавалося подібне. Ембід набрав 26 із 27 очок команди у четвертій чверті. Цікаво, що маючи у своєму активі 59 балів, він зупинився і не побіг в атаку.