Український гравець Сакраменто Олексій Лень вперше у поточному сезоні вийшов на майданчик, награвши 3 хвилини 12 секунд, та встиг відзначитись 1 підбором. Втім його команда поступилась Мемфісу з рахунком 110:125. Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став Десмонд Бейн (31 очко).

Бруклін та Даллас визначили переможця в овертаймі. Найбільший вклад у перемогу гостей зробив Лука Дончіч, який набрав 41 очко, зробив 11 підборів та 14 передач.

Чинні чемпіони Ліги Голден Стейт без проблем розібралися з Маямі. Стефен Каррі заніс у свій актив 33 очки та 7 підбирань, ставши найрезультативнішим гравцем матчу.

Оклахома здолала Кліпперс. Канадець Шей Гілджес-Александер набрав 24 очки, оформив 6 передач та став героєм поєдинку.