Євробаскет-2022. Група С. 4-й тур

Греція – Україна – 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22)

Обидві національні команди вже забезпечили собі вихід з групи, тож їхнє протистояння впливало лише на сітку плей-офф Євробаскету. Збірна України оформила дивовижну переможну серію, здолавши Велику Британію, Естонію та Італію. Натомість греки переграли італійців та хорватів з різницею в 4 очки та розгромили британців (93:77).

Підопічні Айнарса Багатскіса вдало провели першу половину поєдинку. Українці віддали першу чверть з невеликим відставанням, а у другому відрізку несподівано вирвали перевагу в 7 очок. Після великої перерви ситуація на паркеті докорінно змінилась – збірна Греції розгромно забрала у свій актив 3 чверть та утримала перевагу до фінального свистка. Отже, збірна України зазнає першої поразки на Євробаскеті-2022.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Янніс Адетокумбо, який набрав 41 очко, оформив 9 підбирань та 2 передачі.

Додамо, наступним суперником "синьо-жовтих" стане збірна Хорватії. Матч відбудеться 8-го вересня, початок – о 15:15 за Києвом.