Змагання в Чехії проходили в рамках Всесвітнього легкоатлетичного континентального турніру. У стрибках у висоту Україну представляла Юлія Чумаченко.

Наша землячка завоювала золоту медаль, з першої спроби взявши висоту 1,87 метра. Чумаченко стала єдиною учасницею турніру, хто зміг підкорити цю планку. Другий результат продемонструвала Крістіна Овчіннікова з Казахстану, яка стрибнула на 1,84 м. З третім результатом фінішувала литовська спортсменка Урте Байкштите (1,81 м). Додамо, що особистим рекордом Юлії є 1,96 см.

Друга українка Ольга Ляхова змагалася у бігу на 800 метрів. В цій дисципліні вона посіла третє місце з показником 2, 03,19 хв. Перемогу здобула фінка Сара Лаппалайнен (2,02,24). Срібло дісталося представниці Великої Британії Ізабель Боффі (2,02,51). Ляхова є чемпіонкою Європи з бігу на 800 м.