Спортсменка представила Україну на змаганнях Dvorane Gradski Vrt в Осієку. 30-річна стрибунка з жердиною з третьої спроби підкорила висоту 4,51 м.

Здобутий результат приніс Гладійчук бронзову нагороду і став найкращим для неї в цьому сезоні. На жаль, спроби підкорити висоту 4,56 м закінчились невдало. Нагадаємо, особистий рекорд Яни складає 4,61 метра, який вона встановила в 2021 році.

Турнір в Хорватії виграла представниця Греції Елені-Клаудіа Полак (4,56), друге місце з аналогічним результатом посіла Ганга Кленкер з Угорщини, яка поступилася їй лише за кількістю спроб.

Зазначимо, що до цього найкращим результатом Гладійчук в сезоні була висота 4,40 м, з якими вона тріумфувала на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у приміщенні.