На Різдвяних стартах Юлія Левченко виграла першу золоту медаль у стибках у висоту у 2024 році, повідомляється на офіційному сайті ФЛАУ.

Спортсменка розпочала сезон з результату 1.85 м та трьома спробами взяти 1.90 м. Однак ця планка їй не підкорилась. Втім, Юлія впевнено здобула золоту медаль.

Друга сходинка п'єдесталу за Юлією Чумаченко. Її висота на цьому турнірі – 1.80 м. Третьою стала тетяна Білик з результатом 1.75 м.

Загалом участь у фіналі жіночих стрибків у висоту взяли 22 спортсменки.

Успішно відкрив сезон у чоловічих стрибках у висоту Кирило Луценко. Йому вдалося обійти учасника чемпіонату світу Дмитра Нікітіна . Результат Луценка – 2.18. Нікітін забрав срібну медаль – 2.10, а бронзовим призером став Андрій Налімов – 2.05.

Загалом участь у Різдяних стартах взяли участь 334 легкоатлети з різних областей країни.